Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Třebovice - 2 okrsky Městské policie Ostrava

Poslední změna: Pondělí 07.01.2019 08:57
2 okrsky Městské policie Ostrava v Třebovicích

Okrsek č. C 23

Rozloha okrsku:

Část území městského obvodu Třebovice.

Ulice:

5. května, Augustina Handzela, Čapajevova, Gudrichova, Jindřicha Mošny, Karla Hynka Máchy, Kochova, Kozinova, Krameriova, Langrova, Laudova, Martínkova, Martinovská, Na Bezděku, Na Heleně, Na Valech, Opavská, Ostrovského, Praskova, Provozní, Rozvojová, Sládkovičovo náměstí, Šaljapinova, Třebovická, Třebovický park, Třešňová, V Mešníku a Zemědělská.

Charakteristika okrsku :

Hranice okrsku tvoří ulice Opavská, Martinovská, Třebovická, přírodní památka Turkov, řeka Opava a ulice 5. května. Okrsek je tvořen zástavbou rodinných domů se zahradami, objekty občanské vybavenosti, chatovou oblastí, nachází se zde areály firem, velký počet garáží. V okrsku se nachází také ÚMOb Třebovice, Třebovický park, kde se konají kulturní akce, hřbitov, kostel, farní úřad, restaurační zařízení, tělocvična TJ Orel, čerpací stanice pohonných hmot, pneuservisy, soukromá mateřská škola. Dále zdravotnická střediska s lékárnami, kynologické cvičiště, pracoviště ČOI, stacionář Čtyřlístek pro osoby se zdravotním postižením, vlakové nádraží ČD, přírodní památka Turkov, restaurační zařízení, fotbalové hřiště SK Slavie Třebovice, sběrna druhotných surovin, rybník Laša. V okrsku dochází zejména k narušování veřejného pořádku v okolí restauračního zařízení Labyrint při konání kulturních akcí, dále k poškozování obecně prospěšného zařízení zejména v okolí odpočívadla přes řeku Opavu a k narušování veřejného pořádku osobami bez přístřeší, které se zdržují zejména v letních měsících podél řeky Opava.

Okrskář

str. Besta Roman

 

 

Okrsek č. C 24

Rozloha okrsku:

Část území městského obvodu Třebovice.

Ulice:

5. května, Elektrárenská, Kpt. Jaroše, Na Havranci, Opavská, Pod Výhonem, Servisní, Sjízdná, Třebovická a U Kadlubku.

Charakteristika okrsku :

Okrsek je ohraničen ulicemi Opavskou, Třebovickou, 5. května, Elektrárenskou a řekou Odrou. Je tvořen zástavbou rodinných domů. Nachází se v něm nákupní centra, autosalon, čerpací stanice pohonných hmot, elektrárna s přilehlými odkalovacími nádržemi, výrobní areály se soukromými firmami, komplexy autogaráží, zahrádkářské osady. Garáže, parkující vozidla a zahradní chatky bývají objektem násilného vniknutí. V lokalitě odkalovacích nádrží a garáží dochází k zakládání nepovolených skládek. V okolí nákupního centra dochází k narušování veřejného pořádku osobami bez přístřeší.

Okrskář:

str. Leska Jakub

 

Městská policie Ostrava

ul. Martinovská 36/1622

Ostrava – Martinov

tel. č.: 950 733 156

 

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 422 103


Úřad městského obvodu Třebovice
5. května 5027/1
722 00 Ostrava-Třebovice


Úřední hodiny »