ADRA v Ostravě je opět připravena pomáhat. Hledá nové zájemce o dobrovolnictví.

18/9 2020

Dobrovolnické centrum ADRA Ostrava propojuje svět lidí, kteří chtějí pomoci, se světem těch, kteří pomoc potřebují. Dobrovolníci ADRA umí pomáhat v každé době.

ADRA momentálně hledá nové dobrovolníkykteří chtějí pomáhat tam, kde to bude v současné době možné a také nejvíce potřebné. Zájemci si mohou domluvit osobní schůzku na tel. čísle 605 784 584 nebo přijít kteroukoliv první středu v měsíci do Dobrovolnického centra ADRA Ostrava, na ul.  Martinovská 164 mezi 10.00 – 17.00 hod. 

ADRA v Ostravě je opět připravena pomáhat. Hledá nové zájemce o dobrovolnictví.

Dobrovolníci ADRA umí pomáhat v každé době.  Dlouhodobě věnují svůj čas dětem, osamělým seniorům, lidem na konci života nebo dětem i dospělým se zdravotním či mentálním postižením. V období první vlny šíření koronaviru, kdy dobrovolníci nemohli navštěvovat zavřené nemocnice, sociální zařízení a domovy pro seniory, dokázala ADRA velice rychle zareagovat na situaci a pomáhala jinak. Její dobrovolníci zajišťovali nákupy potravin a léků seniorům a lidem v izolaci; telefonovali opuštěným lidem, posílali jim dopisy a  pohlednice; distribuovali a šili roušky.